Server Tanitimi , Ko Tanitimi , Silkroad Pvp Serverler , Metin2 Pvp Serverler

Uo Trance Pvp Shard

[XFB] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gündem kategorisinde Awe tarafından oluşturulan Uo Trance Pvp Shard başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 621 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gündem
Konu Başlığı Uo Trance Pvp Shard
Konbuyu başlatan Awe
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Awe

Awe

New Member
25 Tem 2016
41
0
0
[/b]
Merhaba arkadaşlar, giripte oynayabileceğimiz eşit şartlar sunan bir PVP serveri göremediğimiz için bir pvp serveri oluşturduk. Sunucumuz Sphere altyapısıyla geliştirilmiştir, daha önce popüler görülmüş bir çok özellik yer almaktadır. İstek öneri ve şikayetlere özellikle dikkat etmekteyiz.

Direk girin arkadaşlarınızı çağırın ve kapışalım mantık budur, fakat kasmak isteyenler için Görevler, şampiyonlar, binekler, haritalar v.b. özellikler yer almaktadır.

Uyarılar;
- Clientimiz birbirine kombine bağlı çalışan parçacıklar oluşturduğundan windows exe hizmetlerini kullanıyor buda virüs programının engeline takılabilir bağlantı için virüs programınızı kapatınız.
Bağlantı programının speed ve multi açılması konusunda oyuna güvenlik etkisi bulunmaktadır ayrıca özel yazılmış AUTO MAP programı barındırır.
- Login Free olduğu için farklı sunucularda kullandığınız kullanıcı adınızı ve şifrenizi [red]girmeyiniz[/red] ki güven problemimiz olmasın.
- AutoMap programını kullanmak için oyun içinden .automap menüsünü açmanız ve arkadaş listenize oyuncu eklemeniz gerekmektedir.
- Etkinlikler(pvp, gmtopuk v.b.) otomatik düzenlenmiş olup oyuncu sayısı olgunlaştığında aktif edilecektir.
- Binek spawnlarını görebilmek için .binektakip yaziniz.

Web sitemiz: UO Trance | Ultima Online - FRP Game
Login Free

Ultima Online Pvp Serveri düşünenler buyrun.
İyi eğlenceler.
 

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)

Üst Alt