Neler Yeni

Uo Trance Pvp Shard

Awe

New Member
Katılım
25 Tem 2016
Mesajlar
41
Beğeniler
0
Puanları
0
Yaş
26
#1
[/b]
Merhaba arkadaşlar, giripte oynayabileceğimiz eşit şartlar sunan bir PVP serveri göremediğimiz için bir pvp serveri oluşturduk. Sunucumuz Sphere altyapısıyla geliştirilmiştir, daha önce popüler görülmüş bir çok özellik yer almaktadır. İstek öneri ve şikayetlere özellikle dikkat etmekteyiz.

Direk girin arkadaşlarınızı çağırın ve kapışalım mantık budur, fakat kasmak isteyenler için Görevler, şampiyonlar, binekler, haritalar v.b. özellikler yer almaktadır.

Uyarılar;
- Clientimiz birbirine kombine bağlı çalışan parçacıklar oluşturduğundan windows exe hizmetlerini kullanıyor buda virüs programının engeline takılabilir bağlantı için virüs programınızı kapatınız.
Bağlantı programının speed ve multi açılması konusunda oyuna güvenlik etkisi bulunmaktadır ayrıca özel yazılmış AUTO MAP programı barındırır.
- Login Free olduğu için farklı sunucularda kullandığınız kullanıcı adınızı ve şifrenizi [red]girmeyiniz[/red] ki güven problemimiz olmasın.
- AutoMap programını kullanmak için oyun içinden .automap menüsünü açmanız ve arkadaş listenize oyuncu eklemeniz gerekmektedir.
- Etkinlikler(pvp, gmtopuk v.b.) otomatik düzenlenmiş olup oyuncu sayısı olgunlaştığında aktif edilecektir.
- Binek spawnlarını görebilmek için .binektakip yaziniz.

Web sitemiz:
You do not have permission to view link Giriş yapın veya üye olun.

Login Free

Ultima Online Pvp Serveri düşünenler buyrun.
İyi eğlenceler.