Server Tanitimi , Ko Tanitimi , Silkroad Pvp Serverler , Metin2 Pvp Serverler

RunUO Sunucular

[XFB] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde RunUo Scripting kategorisinde Awe tarafından oluşturulan RunUO Sunucular başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 486 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı RunUo Scripting
Konu Başlığı RunUO Sunucular
Konbuyu başlatan Awe
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Awe

Awe

New Member
25 Tem 2016
41
0
0
birçok kişinin runuo sunucu arayışı içinde olduğunu gördüm bir liste hazırlıyayım dedim.
listeye katılmak istiyen sunucular bana bilgilerini PM atmaları veya buradan mail atmaları gerekmektedir. Bende o sunucuları deneyip kendi yorumumla birlikte burada tanıtacağım.

* Hallow Mind UO:
- Website: http://hallowmind.org veya http://hallowmind.com
- Türk Sunucusumu: evet
- sistem olarak birçok sunucudaki klasik sistemlerin dışında özel ve yeni sistemler yapmışlar gerçekten de tam oturmuş. aile sistemi ve benzeri scriptler yerine oyunun hatalarını kapatmaya yönelik sistemler yapmışlar ve gerçektende başarılı olmuş. ilk defa bir sunucuda easyuo programı sistemsel olarak yasaklandı buda hallowmind sunucusunun ilklerinden biri. Tam bir role play sunucusu online sayısı az ama saygı ortamı gözden kaçmıyor.

* Epic UO:
- Website: http://epicuo.com
- Türk Sunucusumu: evet
- oyuncu sayısı olarak tavan yapmış bir sunucu bir toplistte gördügüm kadarıyla rekoru 493 müş. Ortalamasıda 230 civarlarında, autoevent, aile sistemi gibi sistemleri mevcut. Aynı zamanda never scared 2 olarak tasvir ediliyor tam 1.5 senedir açık olan bir sunucu.

* UO Gamers Hybird
- Website: UOGamers - The Ultimate Ultima Online Freeshard Brand
- Türk Sunucusumu: hayır
- yarı sphere yarı runuo bir sunucu altyapı olarak runuo kullanılıyor. Runuo.com un kendi sunucularından biri bildigim kadarıyla 7-8 senedir açık ve online oyuncu sayısı 1000 civarlarında oluyor.
 

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)

Üst Alt