Server Tanitimi , Ko Tanitimi , Silkroad Pvp Serverler , Metin2 Pvp Serverler

[PAYLAŞIM] v1299 NacturnaL Online Database - Patchler - Server Files - KoPanel

[XFB] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Genel Paylaşımlar kategorisinde arizadatabase tarafından oluşturulan [PAYLAŞIM] v1299 NacturnaL Online Database - Patchler - Server Files - KoPanel başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 416 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Genel Paylaşımlar
Konu Başlığı [PAYLAŞIM] v1299 NacturnaL Online Database - Patchler - Server Files - KoPanel
Konbuyu başlatan arizadatabase
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan merhaba22

arizadatabase

Forum Sahibi
Yönetici


Bu DB Ko-Destek.Net'e Armağanımızdır İlk Defa Yayınlanmıştır..


Nacturnal Online Database [Krowaz's Revenge]

Selam Arkadaşlar uzun zamandır elimde tuttuğum bu db'yi artık ben bu işi bıraktığım için 1299 projelerinde sizlere bayağa bi yardımcı olacak NL Online DB'sini nihayet paylaşıyorum...


İçindeki kodlama sistemlerini, kurulumunu ve bi takım bağlantılarını unuttuğum için size pek fazla bilgi veremeyeceğim işten anlayanlar bunları çözebilir ve kurabilirler db'yi ancak yoksa biraz zor çalıştırırsınız arkadaşlar.. Bunun haricinde kuramayan arkadaşlarda yılmasın içindeki yararlı şeyleri kendi db'lerine uyarlayabilirler buda birşeydir..


Şimdi Gelelim Db İçeriğine :
Gizli içerik
Bu içeriği görmek için cevap yazmalısınız.
Resimde gördüğünüz gibi dosyanın içindeki klasörler bunlardır yani size lazım olan herşey.. SQL, Xampp vs hariç onları sizde kurabilirsiniz.. Bu arada unutmadan Paneli Xampp ile kullanınız..


Databasede ve Panelde hiçbir sorun yoktur bug, açık vs..
Database Özellikleri :
Krowaz's RevengeÇok uzun zaman önce..


Daha gökyüzü yaratılmadan , ilk yavru yumurtadan çıkmadan önce..
2 kardeş ve kötü bir büyücü vardı. Bu iki kardeş çok büyük güçlere ve ölümcül silahlara sahipti.
Onları ilk doğdukları andan beri takip eden kötü büyücünün adına Krowaz denildi. Krowaz bu iki kardeşin onun tüm planlarını alt üst edeceğinin farkındaydı. Kendine yeni hizmetkarlar yarattı.
Birini yeryüzünün çekirdeğinden alev topundan yarattı. Adını Felankor koydu.
Ona kuzey ordularının komutasını verdi.
Sonra Ormanların en kuytu köşelerindeki yılanlardan Felonkor'a kardeş yarattı. Adını Isiloon koydu ona ise güneyin komutasını verdi.Ve tüm ordularının komutasını vermek ve bu iki kardeşi yok
etmek için Kendi nefesinden saf kötülük yarattı.Eline sihirli bir mızrak verdi.
Adını Ultima koydu. Ultima ya bu iki kardeşin büyüğünü Nacturnal'ı öldürmesini emretti.
NacturnaL , kardeşi Myst ile Ultimay'ı yenerek onu Bi-frostdaki zindana hapsetti.
Kız kardeşi Isiloon ise hizmetkarları ile bu iki kardeşe lanet etti. Kardeşler bu lanetle birbirine düştü. NacturnaL batıya gitti. Myst ise doğuya, zamanla insan yaratıldı. Myst tüm insanların
lideri oldu. NacturnaL , bazıları Karusların lideri olduğuna inanır, bazıları ise Krowaz'ın Felankor'u NacturnaL üzerine yolladığını ve onu yanında hapsettiğine inanır.
Krowaz ise kendi bölgesinde tüm yeryüzüne kötülük saçmakta.. Kardeş olan her iki ırkı birbirine düşürmekte. Yeryüzünde Krowaz'ın laneti hakim.
Cennet olan bölgeler artık iğrenç yaratıkların hakimiyetinde birer bataklık...
Zaman daralıyor, insanlar ve karuslar birbiri ile savaşmaktan gerçek düşmanlarının farkında değiller. Lanet sürmekte Krowaz'ın öfkesi yayılmakta.


Efsaneye göre bir savaşçı içlerinden çıkacak. Her iki ırk da onu lider olarak görecek. Lanete karşı dayanıklı asil cesur bir savaşçı..
Felankoru yenecek, içinden çıkan taşı Eslanta götürüp kıracak. Çıkan anahtarla NacturnaL'ı uyandıracak.Kardeşler yeniden birleşecek ve Krowaz'ı yok edecekler..


Ve sen savaşçı... Belki de efsanlerin bahsettiği savaşçı sensin.
Mystin izinde kaybolan Nacturnalı bul.. İki kardeşi birleştir, Krowaz'ı yen!


The End

[*] Oto Üyelik, (KoPanelden Gizli Soru Yanıt ve Mail Atayabilirsiniz.).
[*] 60 Level, Skiller Açık, Statlar Verilmiş ve Master Olarak Başlıyorsunuz.
[*] Başlangıç itemleri var
[*] Pot ve Mana Sınırsız.
[*] Tüm Scrolları PUS dan Bedava Çekebilirsiniz.
[*] İlk açılan hesaplara 5 gün bedava Power Up Store kullanma hakkı
[*] 5 Gün sürekli online olan hesaplara 2 gün bedava Power Up Store kullanma hakkı
[*] 1 Hafta ara veren hesapların tekrar online olması durumunda 3 gün Power Up Store kullanma hakkı
[*] Job Change, Nation Transfer , NCS İşlemlerinizi Pusdan Tek Tık ile yapıyorsunuz. NT Yapmak İstiyosanız Hangi Irka Geçeceksiniz Ona Tıklayıp Relog Atıyorsunuz.Job Changede Aynı Şekilde Job Change Yaparken Üzerinizdeki Tüm İtemleri Çıkarın Aksi Taktirde Silinirler. NCS tıklandıktan Sonra Panelden Giriş Yapıp Değiştireceksiniz.
[*] Cz'de Her 2 Irkında Townunda Knights Crew Adlı Npc Vardır.NPC nin Görevi Günlük Kastığınız N.p nin Rankingini Yapar ve O Gün İçerisinde 1. Olan Karaktere +1 Gün premium Verir.
[*] Bi-frost a Girebilmek İçin Cz Bowl Ortasındaki Monumenti Kesmeniz Gerekmektedir. Kesen Irk için Üstten Notice Geçer ve Bi-Frosta Girmeye Hak Kazanırlar.
[*] Oyun içi Power Up Store'de Gender Change (her hesaba ücretsiz),Nation Change,Class Change,Face Change,Hair Change (oyun içinden) hizmeti.
[*] Oyun Alt Yapısında 2 Database vardır 2. database ile günlük loglar sayesinde tüm oyun kontrolünüz altında. ve bu logları geri yükleyebilme imkanı..
[*] 10k ve katlarınca Kastığınız Her np de 1 gün bedava premium kazanacaksınız.

10k 1 gün premium
20k 1 gün premium daha
30k bir gün premium daha
ve silsilesi.[*] Tüm Bi-Frost İtemleri ve Fragmentler Bi-Frostda, ULTİMA yı Kaçırmamak İçin Can Atacaksınız.
[*] Dark Land , Krowaz , Felankor's Lair , İsiloon Sağlam İtemlerin Bulunduğu Mekanlar Diyebiliriz
[*] Exp orta seviye (1-2 Saat içerisinde level 83 olmak mümkün)
[*] Oyunumuzda İtemler Değerlidir Herkezde Olmayan İtem Sizlerde Olabilir.Bossların Hepsini Kesebilirsiniz Harcadığınız Zamana Üzülmeyeceksiniz.
[*] Grade ve Symbol yenileme saat başı ve Leader Points 2 haftada bir olarak otomatik sıfırlanır.
[*] İteme göre değişen upgrade (minator earring +2 ye geçerken iron set - rof - roc - rol max +1 olabilir)
[*] Exp Görevi,Silah Görevi O Kadar Taş Getir Bu Kadar İtem Al Yok Herşey Droplarda. Droplar İnce ayarlanmıştır Usko Stildir,1 Yaratıktan 30 Drop Gibi.
[*] Karaktere özel Roll Back - Karakter kilit sistemi
[*] Özel Silahlar - Armor Setler - Pathos Gloves
[*] 35-59, Lunar War Savaşı ve CSW Sorunsuz Çalışmaktadır ve Tüm Bu Pvp Bölgelerinde %50 Coins Kaybı Olmaktadır.Exp Kaybı gibi Buglar Yoktur
[*] Dengelenmiş 83 level Skilleri,Yeni mage novaları,Sorunsuz Okçu Skilleri ,Eşit joplar
[*] Dark Land, Krowaz Domination, Felankor Cave Girişleri.Dark Land ve Krowaz a Czdeki Warp Gateden Girebiliyorsunuz.Felankor Cave Usko Stil Delostan Dragon Marble Düşürerek.
[*] Hero Room Aklınıza Gelebilecek Tüm İtemler Oradaki 3 Katta Saklı.
[*] İnstance Room Aynı Şekilde Grade 5 Clanlar Girebilir Clan Başkanı tüm clanını ışınlar Girişte Zar Atar ve Rastgele bi odasına gönderir orda sağlam bossları kesip itemler çıkarabilirsiniz
[*] Castle ve Luferson Castle'da Kesince 64 NP Gelir, Kesilince 50 NP Gider / Ardream ve Ardream Savaşında Kesince 32 NP Gelir, Kesilince 25 NP Gider
[*] Premium süresi biten karakterlerin itemleri otomatik olarak sistem tarafından silinmekte.Silinmeden önce ve gün içinde alınan loglar sayesinde karakteriniz her zaman güvende.
[*] Kopanel'den Reset Char Position To Moradon ve level 80 skill & stat reset free.Tüm karakterlerinizi panelden görebilir e-mail , şifre ve gizli soru - cevap değiştirebilirsiniz.
[*] Maradonda National Point Exchange Eklidir Sağlam Bir National Point Karşılığında Sağlam Takılar Alabilirsiniz.
[*] LvL 60 & 70 Quests - Bu Questler Eslantda Bulunur 60 Quest 50 Questi Gibidir Yukarıda Yazmış Olduğumuz Hikayenin İçinden Sorular sorulur Bu Sorulara Cevap Vererek Npclerden Anahtarlar Toplanır.En Son Anahtar Alınıp Towndaki NPC'e Verilir.Karşılığında Exp,Para ve Yeni Armorlar Alınır.
[*] Full Droplu Ultima Room - Felankor's Lair - Krowaz Dominion - Dark Land
[*] Yepyeni Monster ve Boss'lar.
[*] İnvite em all service? Oyuna kazandırdığınız her arkadaşınız size Premium kazandırmakta.(Register bölümündeki referrer kısmına isminizin yazılması)
[*] Prison Sistemi [Banlanan Karakterlerin Bulunduğu Zone]
[*] Oyunda Ekli Olan Armorlar;-Gryphon Armor (Hiçbir Yerde Böyle Görmediniz)
-Yeni Koreako Armorlar (Hiçbir Yerde Böyle Görmediniz)
-Hero Armorlar (Kendine Has Özellikleri İle Bizde İlk)
-Dragon Sheller
Kurulum Hakkında :
Db Klasörü içinde 3 adet db vardır ve bu dbler birbiri ile bağlantılıdır tüm özelliklerin çalışabilmesi için bu dblerin hepsinin kurulması gerekmektedir.. Kurulduktan sonra "Eklenecek Görevler" adlı klasörün içindeki görevlerimizi SQL Managament'dan Job olarak yüklüyoruz Görevleri saatine dakkasına kadar ayarlanması lazım.. Job Oluşturmasını bilmeyenler [PAYLAŞIM] SQL Server 2000/2003 Görev Oluşturma [Resimli Anlatım] adresinden Resimli anlatımlara ulaşabilirsiniz. Kendi map ve patchlerini kullanırsanız oyundaki hiçbir özellikte problem çıkmaz. Bizim o sıralar kullandığımız güvenlik sistemi SOACSdı, güvenlik olarak SOACS güvenlik sistemi tavsiyemizdir. Bunlardan ziyade kurulum hakkında aklıma gelen yeni bilgileri bu başlık altında sizinle paylaşacağım.
Şimdi Gelelim Linklere :
Verdiğim linklerden dilerseniz parça parça dilerseniz tek parça olarak indirebilirsiniz..
Gizli içerik
Bu içeriği görmek için cevap yazmalısınız.
Gizli içerik
Bu içeriği görmek için cevap yazmalısınız.

Bir Teşekkür Yeterli İyi Forumlar..[/QUOTE]
 
Üst