Server Tanitimi , Ko Tanitimi , Silkroad Pvp Serverler , Metin2 Pvp Serverler

!KONU DISI ! Csgo Preimum Wal Hack

[XFB] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Genel Konular kategorisinde sezeraras tarafından oluşturulan !KONU DISI ! Csgo Preimum Wal Hack başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 560 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Genel Konular
Konu Başlığı !KONU DISI ! Csgo Preimum Wal Hack
Konbuyu başlatan sezeraras
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan sezeraras

sezeraras

New Member
28 Eki 2016
1
0
0
Csgo Preimum Wal Hack !


Bu premium h4x yazılımı rage (zapt edilemeyen) ve legit (anlaşılmayan) modları sayesinde size oyun içinde inanılmaz ayrıcalık sağlar. Oyun sizin kontrolünüzde olur ve eğlencenin tadını siz çıkarırsınız

İletisim:
Site: [url]https://csrkpremium.com/[/url]
7/24 Teknik Destek: [url]https://csrkpremium.com/destek[/url]

Tanıtım Videosu : :http://[/url]http://


Ödeme Yöntemleri : Paypal , Mobil , Steam Cüzdan Kodu , CS:GO İtemleri , Ve Kredi Kart vb.

Güncel Kampanya : Referans Linki İle Arkadaşını Getirene 1 Hafta Ücretsiz Deneme !

[IMG]

Kimdir Bu CSRKPREMİUM ?

Bu premium h4x yazılımı rage (zapt edilemeyen) ve legit (anlaşılmayan) yazılımı sayesinde size oyun içinde inanılmaz ayrıcalık sağlar. Oyun sizin kontrolünüzde olur ve eğlencenin tadını siz çıkarırsınız. VAC korumalıdır , asla VAC yemezsiniz. Owerwatch bypass etmek gibi bir durum söz konusu değildir hiçbir yazılımda bulamazsınız o yüzden owerwatch dikkat etmelisiniz. Ama CSRKPREMİUM onu sizin yerinize halletti ! Belli olmayan aimbot,trigger ve birçok özellik sayesinde resmen owerwatch görevlileri ile dalga geçiceksiniz !


Hilenizin Safe Mode & Fuck It mode olarak iki açılış modu bulunuyor. Safe mode ile giriş yapmak isterseniz oyun kapalı olmalı ve oyun hile tarafından açılmalı. Fuck it mode ise oyun içindeyken hileyi açmanıza olanak sağlıyor bu sayede oyundan çıktı girdi şimdi herkesi vuruyor tantanalarından kurtuluyorsunuz (use at your own risk). Bunun dışında hilenin keşfedebileceğiniz bir çok özelliği daha bulunuyorYazılım (H4X) Özellikleri;

ESP & Health ESP
Düşmanlarızı duvarın arkasından tek renk görebilir veya isterseniz can seviyelerine renklenmiş şekilde görebilirsiniz.


ESP Team
Takım arkadaşlarınızı duvarın arkasından görün.


Visibility Check
Düşmanlarınızı yanlışlıkla duvarın arkasından vurmayın, crosshair üstüne geldiğinde renkleri değişsin.


Show C4 and Equipments
Bombanın yerini bulmakla uğraşmayın hack size göstersin. Silah mı arıyorsunuz ? beleş bombayı kaçırmamak mı istiyorsunuz hepsinin yerini göreceksiniz [IMG]


Trigger
Düşmanlarınız crosshairınıza oturduğunda onlara ateş edebilirsiniz. 2 farklı mode sayesinde otomatik ateş edebilir veya bir tuşa bastığınızda ateş edebilirsiniz.Trigger Ayarları
Pinginize göre değişiklik gösteren trigger performansını daha iyi optimize etmek için gecikme süresini ayarlayabilirsiniz. Ayrıca bu hack sayesinde trigger ateş ederken kaç ms saniye boyunca ateş edileceğini ayarlayabilirsiniz.(otomatik silahlar için)


Legit Trigger
Triggerın en büyük problemi düşmanın kafasına nişan aldığınızda tek mermi atıp durmasıdır. Bu ayar ile düşman öldükten sonra 2-5 kere daha sahte atış yaparsınız.


Radar Hack
Bu özellik radar üzerinde düşmanı görmenizi sağlar ve yerini bilmenizi sağlar. Sizi yanlışlıkla düşmanı duvarın arkasından izlemeye karşı korur.


Maksimum Performans
FPS KAYBINI UNUT! Bu hacke özel performans ayarları sayesinde en düşük sistemlerde bile fps kaybetmeden eğlencenin dibine vur.


Önerilen Ayarlar
Hangi ayarı nasıl yapmanız gerektiğini bilemiyor musunuz? Ayarlar sayfasına girin önerilen ayarları uygulayın, biz sizin yerinize yapalım.


Aim
Tüm mermileriniz düşmanlarınıza gitsin.


Force Aim
Bir tuşa basarak düşmanın seçtiğiniz bölgesine aim sabitler, size ateş etmek kalır.


3 Farklı Aim Ayarı
Aim kullandığınız belli olmasın diye legit olarak oynayabilir, oyunu kazanmak için orta şekerli olan smooth mode'a geçebilir veya sinir bozucu düşmanlar için rage modu kullanabilirsiniz.


3 Farklı Aim Bölgesi
Düşmanlarınızın kafasına nişan alabilir veya çok hasar vermek ama hep kafa atmamak için boğazına hedef alabilir veya legit gözükmek için kalbine hedef alabilirsiniz.


Legal Aim Ayarı
Csrk premium her zaman sizi overwatch banlarına karşı korur ve sürekli kendini sizi korumaya yönelik şekilde günceller. Daha fazla bilgi için tıklayın


Mermi Sekmeme
No Recoil özelliği sayesinde mermileriniz sekmesin hep tek bir noktaya ateş edin.


Bunny Hop
Birisi rekabetçi maçlarda bunny yapılmıyor mu dedi? Özelliği aktif et ve space tuşuna basılı tut.


No Flash
Bu özelliği aktif ederek flash bombası atıldığında kör olmayın.


Slow Aim
Bu özellik ile düşmana nişan aldığınızda mouse hassasiyetiniz düşer ve isteseniz dahi hedeften çok uzaklaşamazsınız.


Save Settings
Tekrar tekrar ayar yapmakla uğraşmayın bir kere yapın kayıt edin sonra otomatik gelsin.


Kolay Kısayollar
Oyun içinde hilenizi kontrol etmekte zorlanmayın! Kolay akılda kalıcı kısayolları kullanarak hack ekranını görmeden hilenizi yönetin.


Panic Key
Panik mi oldunuz? F9'a basın bu heyecandan kurtulun
 

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)

Üst Alt