Boxing Star Para Hileli Mod Apk İndir v1.9.5

Filmbot

K-D Aktif Üye
1 Eki 2019
903
0
1
24
Boxing Star Android Hileli Mod Apk İndir, Basit bir bokscuyken, dünya şampiyonu olma yolunda ilerlemeye hazır mısın? Öyleyse Boxing Star’da yönlendireceğiniz karakteriniz ile dünya şampiyonu olana kadar karşınıza çıkan tüm rakiplerinizi devirmeniz gerekecek. Bunun için de karakterinize bol bol antreman yaptıracak ve yeteneklerinizi yükselterek, karakterinizi güçlendireceksiniz. Böylece karakteriniz hazır durumuna geldiğinde ise tüm rakiplerinizi devirmeye başlayacak ve dünya şampiyonu olacaksınız. Oyunda para konusunda bazı sıkıntılar yaşanabiliyor. Bu yüzden oyunu aşağıdaki linklerden para hilieli mod apk olarak paylaşıyorum. Oyunu hileli apk indirip, oyunu cihazınıza kurarak, sınırsız paraya sahip olabilir ve sınırsız para ile karakterinizi hızlı bir şekilde geliştirerek, rakiplerinizi daha kolay bir şekilde yere serebilirsiniz.

https://www.www.ko-destek.com//wp-content/uploads/2019/07/boxing-star-hileli-mod-apk-min.jpg
https://www.www.ko-destek.com//wp-content/uploads/2019/07/boxing-star-hileli-mod-apk1-min.jpg
https://www.www.ko-destek.com//wp-content/uploads/2019/07/boxing-star-hileli-mod-apk2-min.jpg
Nasıl Kurulur?

  • İlk olarak dosyaları cihazınıza indirin.
  • Sonraki adım ise cihazınızda “RAR” adlı uygulamanın olması. Eğer yoksa Google Play’den RAR yazıp aratarak, indirebilirsiniz.
  • Daha sonra sitemizden indirmiş olduğunuz zip dosyasının içerisindeki “com.ftt.boxingstar.gl.aos” klasörünü Android/OBB’a atın.
  • Attıktan sonra ise .apk uzantılı dosyayı yükleyin.

https://www.www.ko-destek.com//wp-content/uploads/2018/09/indirmelinkleri.png

BOYUT : 433 MB​

ANDROID : 4.4 ve Üzeri​