D3aG1.gif
ÜCRETSİZ 1299 TEKNİK DESTEK ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ

ArizaDatabase Yeni Dönem!

[XFB] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Duyurular kategorisinde arizadatabase tarafından oluşturulan ArizaDatabase Yeni Dönem! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 778 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Duyurular
Konu Başlığı ArizaDatabase Yeni Dönem!
Konbuyu başlatan arizadatabase
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan kubilay11

arizadatabase

Forum Sahibi
Yönetici
D3aG1.gif
Merhaba Sayın Ko-Destek.Com Ve Arizadatabase Kullanıcıları.

Bildiğiniz Gibi 1 senedir Hiçbir Projeyle Uğraşmadım.

Bir Çok Firmada Görev Aldım : QualityBilisim - Yükselhosting - NarkozBilisim - AyasofyaBilisim vs.

Ve Hiç Zamanım Olmadı.

Standart Olarak Databaseleri Piyasaya Sürüp Hiçbir Şekilde Databaseleri Satma Amacım Olmadı.

Elimden Geldikçe Msn / Skype / Facebook Üzerinden Herkese Yardımcı Olmaya Calıştım.

Son 1 senedir Forumlarla Uğraştım Forum Konusunda Kendimi Ve Forumlarımı Geliştirdim

Artik ArizaDatabase Yeni Devrinin Açılma Vaktinin Geldiğini Düşünmekteyim.

Standart Databaselerde Arkadaşlarımın Söylediğine Göre 1 senedir Birikmiş Loglar Tutarak Gerekli Düzenlemeler Yapılcak.

Yeni Yaratiklar Ve Yeni Özellikler Ekleme İşlemleri Olcaktır..

Bildiğiniz Gibi Şuanda Paylaşımda Olan Databaselerim Ve Bunlara Daha Birçok Yeni Database Eklenicek :

Bazı Arkadaşlar Benim Yetersiz Boş Editör Olarak Görebilir Ama Unutmayınki Eylül - Ekim Sonunda Bu Gördüğünüz Databaseler Yeni Nesil V1 V2 V3 Olarak Paylaşılcak Ve Şuanda Herkeste Olan Tüm Aktiviteler Databaselerde Olucaktır.

Sizinde Yorumlarınız Önerileriniz Olursa Konu Altında Veya Özel Mesajla Bildirebilirsiniz.

Okuduğunuz İçin Teşekkür Ederim --- ArizaDatabase -

Msn : arizadatabase@hotmail.com

Ko-Destek.Com

urukuay

New Member
D3aG1.gif
biliyorum belki saçma yorum olucak ama sana boş editör diyen biri kendisine baksın paşam :) beni dah hiç tanımadıgın halde skypeden hiç bir zaman cevap ve yardımsız bırakmadın Bekliyoruz databaselerini dört gözle para ilede satsan eminim alıcak bir çok arkadaş vardır başta ben olmak üzere :)

arizadatabase

Forum Sahibi
Yönetici
D3aG1.gif
biliyorum belki saçma yorum olucak ama sana boş editör diyen biri kendisine baksın paşam :) beni dah hiç tanımadıgın halde skypeden hiç bir zaman cevap ve yardımsız bırakmadın Bekliyoruz databaselerini dört gözle para ilede satsan eminim alıcak bir çok arkadaş vardır başta ben olmak üzere :)

Yorumun İçin Teşekkür Ederim Yarcımdı Olduysam Ne Mutlu Bana.