D3aG1.gif
ÜCRETSİZ 1299 TEKNİK DESTEK ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ

+21 Yaş Moderatörlük

[XFB] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Moderatör Başvurusu kategorisinde Forathdor tarafından oluşturulan +21 Yaş Moderatörlük başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,057 kez görüntülenmiş, 2 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Moderatör Başvurusu
Konu Başlığı +21 Yaş Moderatörlük
Konbuyu başlatan Forathdor
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan PaulFly

Forathdor

Moderator
D3aG1.gif
Adınız : Halit
SoyAdınız : Karakoç
Doğum Tarihi : 1991
Memleketiniz : Antalya
Meslek ; Web Designer
Online Süresi ; günde 17 saat
İstediği Bölüm ; Knight Online ile gili tüm kategoriler
Bizimle OLMA Sebebiniz : Yeni yeni duyulan ve büyüyen bi siteye katkıda bulunmak
Bize Nasıl Bi Katkıda Bulunabilirsiniz : Yeni event programları - paneller - databaseler yaparak.Kendim zaten tbl - database - panel editörüyüm

Daha önce vBulletin forumu kullandınızmı?: Evet ko-cücede 4ay modluk yapmıştım
Forum ayarlarını biliyormusunuz?: Evet Az çok
Başka forumlarda yöneticiliğiniz varmı?: Ko-Cüce'de 4ay yapmıştın
Hangi forumlarda yönetimde bulundunuz?: Ko-Cüce

hellrido

New Member
D3aG1.gif
Adınız : hüzni
SoyAdınız : koşar
Doğum Tarihi : 1984
Memleketiniz : istanbul/kadıköy
Meslek ; web master e-ticaret linux uzmanı kadikoyshell.com Web Hosting - Kasabashell.com Telekomunikasyon A.Ş. Karpaj
Online Süresi ; günde 12 15
İstediği Bölüm ; fark etmez
Bizimle OLMA Sebebiniz : forumu geliştrimek eklentiler vbulletin gelişmişlleri seo kulanarak forumu 1 adım öne surmek
Bize Nasıl Bi Katkıda Bulunabilirsiniz : siz hayal edin isteyın beden hall ederim ben

Daha önce vBulletin forumu kullandınızmı?: Evet Zurna.Net -Türkiyenin en iyi sohbet, chat platformu <center>Türkiye'nin En Güncel Paylaşım Sitesi.</center> - Forum ve sohbet.net forumu forumzurna.net vbuleltin simplemachine root admindinlik yaptım
Forum ayarlarını biliyormusunuz?: admincp olan butun ayarları biliyorum.
Başka forumlarda yöneticiliğiniz varmı?: forumzurna.net sohbet0.com sohbet.net
Hangi forumlarda yönetimde bulundunuz?: yukarta belirtiğim forumalrda root superadminlik yaptım ircde uzmanım ircservices, apone,enopa unrealircd, ptlink,

PaulFly

New Member
D3aG1.gif
Adınız : Ahmet
SoyAdınız : Uçar
Doğum Tarihi : 1988
Memleketiniz : Amasya/Merkez
Meslek ; Programcı(Genel olarak C ve C++), webmaster, database
Online Süresi ; günlük 10-11 saat
İstediği Bölüm ; Her bölüm olur ancak mesleğimle alakalı olarak olursa daha faydalı olacağımı düşünüyorum
Bizimle OLMA Sebebiniz : Kaliteli bir forum olmasından dolayı burada katkıda bulunmak eğlenceli olacak, ve sanırım iyi bir referansa sahip olacağım
Bize Nasıl Bi Katkıda Bulunabilirsiniz : Özellikle program ve database konusunda forum içerisinde önemli katkı sağlayacağımı düşünüyorum. PHP ve PHP-Fusion konusunda da katkılarım olacaktır.

Daha önce vBulletin forumu kullandınızmı?: Evet kullandım. Bunlar; Sohbet ve Chat Odaları Forumu, vBulletindestek ve r10
Hangi forumlarda yönetimde bulundunuz?: Zaten üstte belirttim, üye olduğum forumları yazmaya lüzum görmedim.

Değerlendirmeniz için şimdiden teşekkür ederim. İyi paylaşımlar dilerim.