A
Reaction score
437

Katılım
Son Görülme

Profil Mesajları Son Etkinlikler Gönderiler Hakkında

 • s.a bro ben kendi PC'me server kurdumda herşey hazır invalid password hatası veriyor QA'dan verilen kodları yapıp tekrar açıp girmeyi denedim ama hala aynı sorun devam ediyor bana bi yardımcı olsanız portlarımın açık olup olmamasıyla alakası yok değil mi eğer sorun filesde ise varsa 1299 Server Files Sorunsuz link atarmısnız
  Sayın ArizaDatabase, 550 bin karakterli bir konu açmaya çalışıyorum. "Sunucu hatası 500" diye bir hata veriyor. Acaba konu açarken karakter sınırı yok da başka bir nedenden mi bu hatayı verir? Konu açmada karakter sınırı varsa lütfen bunu kaldırır veya 1 milyon karaktere çıkarır mısınız?

  Teşekkürler.
  slm hocam nasılsınız ben pek bir şey anlamam ama sizden bir ricada bulunacam benim arkadaştan kalan bir sunucu var 11 aylık falan 2 gb ram 50gb ssd falan 100 mb net var dedi knight pvp kurmak istedim ama bana ne önerirsiniz ailem ve çevrem için kullanacam hazır pk atmak için yardım edermisiniz neyi indirmem gerek hocam ?
  Merhabalar, bilgisayarım biraz kötü ama ko dan kopamıyorum, bana en az kasmayı sağlayacak v1299 bir client önerebilir misiniz?
  merhaba dostum bana no ip igib statik ip alabileceğim bir yer lazım yardımcı olurmusun no ip bizden alamıyorum
 • Yükleniyor...
 • Yükleniyor...
 • Yükleniyor...